fallback-image

Regularnie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych grafików.

Pamiętam jak na samym początku osobistej wymarzonej ścieżki zawodowej z niezależnej racy z domu próbowałem załatwiać wszystko samodzielnie. Traciłem wiele godzin ucząc się obrabiania filmów, zarządzaniu mediami społecznościowymi lecz zdecydowanie najwięcej mojego czasu spędzałem na projektowaniu grafik, które ostatecznie i tak były co najwyżej znośne.

Po pewnym czasie znalazły się u mnie środki i po raz 1-wszy w swoim życiu postanowiłem zlecić projekt wizytówki – pogografika.pl/projektowanie-wizytowek/. Przyzwyczaiłem się do robienia wszystkiego własnymi siłami, więc byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu gotowy projekt został mi dostarczony tego samego dnia, a jego jakość przeszła moje oczekiwania. Od tego momentu grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z doskonałych usług paru zaprzyjaźnionych. W większości zlecam proste projekty logo do nowych produktów, grafiki na bloga albo wpisy na mediach społecznościowych. Zalet takiej współpracy jest kilka ale najważniejsze 2 to oszczędność naszych nerwów a także czasu. Nie każdy z nas posiada wszakże twórczy dryg.

Znacznie lepiej jest wykorzystać nasze mocne strony, a tworzenie grafiki zlecić zaufanym osobom. Jeżeli chodzi o opłaty, to są dość przystępne. Zdecydowana większość grafików ma swój wykaz cen w zależności od złożoności zlecenia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to czas dokończenia takiego zamówienia, a właściwie liczba zakolejkowanych prac u grafika. W większości jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi parę dni, zaś my musimy mieć coś w danej chwili. Z tego powodu w wypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam współpracować z kilkoma grafikami.

admin

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *